ESHOP / Kategórie
Produkty
Supercurl Intenzívny modelovací krém GLAM na kučeravé vlasy 150 ml

Supercurl Intenzívny modelovací krém GLAM na kučeravé vlasy 150 ml

Skladom

690

DOTT.SOLARI

GLAM

GLAM CURLY  HAIR RADA PRE KUČERAVÉ A VLNITÉ VLASY

150 ml

Supercurl Crema modellante intensiva capelli ricci

Ultra-držiaci krém s modelujúcim efektom pre kučery, aj tie najodbojnejšie.Tvaruje, aktivuje a definuje kučery, dodáva vlasu lesk.Jeho zloženie tiež zaručuje revitalizačný účinok na vlasy, vytvára živé, prirodzené a dobre vyživované kučery.

Použitie:Aplikujte do uterákom vysušených vlasov od korienkov ku končekom. Spracujte vlasy rukami, aby ste definovali kučery. Neoplachujte. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo pomocou difuzéra pre neuveriteľné kučery.

Glam disciplining sa zrodil pre starostlivosť o kučeravé vlasyVytvarujevlny a skrotí aj tie najodbojnejšie kučery , zanechá vlasy plné a lesklé. Poskytuje živé, prirodzené a dobre vyživené kučery. Umožňuje skrátiť časy schnutia a bojuje proti krepovateniu.

Zložky
Moringový olej a Zázvor

Moringový olej:extrahovaný zo semien „zázračného stromu“ ( Moringa Olifera), olej bohatý na nenasýtené tuky, vitamíny a minerály – pomáha predchádzať štiepeniukončekov, posilňujevlasy a dodáva látky užitočné aj pre zdravie. pokožku hlavy a vlasovú cibuľku.

Zázvor: pochádzajúca z Ďalekého východu, ktorá sa môže pochváliť blahodarnými a terapeutickými vlastnosťami známymi už od staroveku. Zázvor, bohatý na esenciálne oleje, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyseliny, je skutočným spojencom pre zdravie a krásu, vynikajúcim prostriedkom na starostlivosť o vlasy, stimuluje ich odolnosťlesk.

Vôňa

Nová vôňa! Veľmi aktuálne a opojné, podmaní si vás od prvého tónu. Kvetinová a ovocná, uvoľňuje tóny ríbezlí, mandarínky, manga, ale aj ruže, fialky, pižma a vanilky.

Krok 1

Umyte si vlasy šampónom, ktorý je vhodný aj na každodenné použitie.

Krok 2

Masku vmasírujte a naneste na 2 až 3 minúty a potom opláchnite.

Krok 3

Naneste krém a pokračujte v sušení fénom a difuzérom.

Krok 3

Vyskúšajte tento nový Supercurl! Pre WOW efekt!

Balenie:150ml
Náhľad
Náhľad
Náhľad


Podobné produkty v kategórii glam curly  hair rada pre kučeravé a vlnité vlasy:

Copyright © 2018 www.dottsolari.sk
Created by IT PROFI Servis s.r.o.