ESHOP / Kategórie
Produkty
Maska GLAM na skrotenie kučeravých vlasov 500 ml

Maska GLAM na skrotenie kučeravých vlasov 500 ml

Skladom

631

DOTT.SOLARI

GLAM

GLAM CURLY  HAIR RADA PRE KUČERAVÉ A VLNITÉ VLASY

500 ml

Maschera disciplinante capelli ricci

Zloženie obohatené o moringový olej a zázvor dodáva vlasom hebkosť a výživu bez toho, aby ich zaťažovalo, pôsobí proti krepovateniu a pomáha eliminovať rozštiepené končeky.Hydratuje a opravuje štruktúru kučeravých vlasov, dodáva im vitalitu.

Požitie:pre lámavé vlasy nechajte masku pôsobiť na vlhkých vlasoch 10 minút. Pre každodenné pôsobenie naneste masku na vlhké vlasy a po niekoľkých minútach opláchnite.

Glam disciplining sa zrodil pre starostlivosť o kučeravé vlasyVytvarujevlny a skrotí aj tie najodbojnejšie kučery , zanechá vlasy plné a lesklé. Poskytuje živé, prirodzené a dobre vyživené kučery. Umožňuje skrátiť časy schnutia a bojuje proti krepovateniu.

Zložky
Moringový olej a Zázvor

Moringový olej:extrahovaný zo semien „zázračného stromu“ ( Moringa Olifera), olej bohatý na nenasýtené tuky, vitamíny a minerály – pomáha predchádzať štiepeniukončekov, posilňujevlasy a dodáva látky užitočné aj pre zdravie. pokožku hlavy a vlasovú cibuľku.

Zázvor: pochádzajúca z Ďalekého východu, ktorá sa môže pochváliť blahodarnými a terapeutickými vlastnosťami známymi už od staroveku. Zázvor, bohatý na esenciálne oleje, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyseliny, je skutočným spojencom pre zdravie a krásu, vynikajúcim prostriedkom na starostlivosť o vlasy, stimuluje ich odolnosťlesk.

Vôňa

Nová vôňa! Veľmi aktuálne a opojné, podmaní si vás od prvého tónu. Kvetinová a ovocná, uvoľňuje tóny ríbezlí, mandarínky, manga, ale aj ruže, fialky, pižma a vanilky.

Krok 1

Umyte si vlasy šampónom, ktorý je vhodný aj na každodenné použitie.

Krok 2

Masku vmasírujte a naneste na 2 až 3 minúty a potom opláchnite.

Krok 3

Naneste krém a pokračujte v sušení fénom a difuzérom.

Krok 3

Vyskúšajte nový Supercurl! Pre WOW efekt!
Intenzívny modelovací krém naneste na uterákom vysušené vlasy od korienkov ku končekom. Spracujte vlasy rukami, aby ste definovali kučery. Neoplachujte. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo pomocou difuzéra pre neuveriteľné kučery.

Obsah:500 ml

Náhľad
Náhľad


Podobné produkty v kategórii glam curly  hair rada pre kučeravé a vlnité vlasy:

Copyright © 2018 www.dottsolari.sk
Created by IT PROFI Servis s.r.o.