ESHOP / Kategórie
Produkty
Kontúrovací strojčk JAGUAR J-CUT 40 Li

Kontúrovací strojčk JAGUAR J-CUT 40 Li

Skladom

85550

POMÔCKY

ELEKTRO

STROJČEKY NA VLASY, ZASTRIHÁVAČE

1 pcs

Kontúrovací strojčk JAGUAR J-CUT 40 Li

Profesionálny strihací strojček vlasov JAGUAR J-CUT 40 Li je vhodný pri každodennej práci, či už pri dámskom alebo pánskom strihu alebo v oblasti barberstva. Tento strojček je vhodný pre extrémne presné krátke vlasy a strihy kontúr, všetky jemné práce a úpravy účesu – výkonný s dlhou dobou chodu 2,5 hodiny. Vďaka dodávaným hrebeňovým nástavcom je možné predĺžiť nastavenie dĺžky strihu – ideálne na holenie kontúr alebo zastrihávanie fúzov. Výkonný a všestranný J-CUT 40 Li sľubuje nízke vibrácie a zároveň veľmi tichú a pohodlnú prácu.Nerezová čepeľ so šírkou 30mm. S hmotnosťou iba 136 g a ergonomickým tvarom perfektne padne do ruky a odľahčí prácu každého profesionálneho kaderníka a holiča.Vlastnosti: 

  • na batériový a sieťový chod
  • líthiová batéria  (LiFePo4) s dlhou výdržou a dlhou dobou chodu cca 150 minút
  • výkonný, rýchlobežný vysokovýkonný motor s trojstupňovým nastavením otáčok (5000-6000 RPM) pracuje dlho a spoľahlivo bez ohľadu na hrúbku vlasu
  • doba nabíjania batérie je cca 1 hodina
  • stav batérie je možné kontrolovať pomocou LED displeja
  • 4 hrebene: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm a 6 mm

Pravidelná starostlivosť zaisťuje dokonalý chod a výkon vášho profesionálneho zastrihávača vlasov. Pomocou systému easy-click môžete rýchlo a jednoducho vybrať a znova nasadiť strihaciu hlavicu, aby ste strojček jednoducho vyčistili priloženou kefou a ošetrili ho špeciálnym olejom. S priloženou súpravou hrebeňov vám J-CUT 40 Li ponúka viac možností na implementáciu najnovších vlasových trendov. Flexibilný výber štyroch nadstavcov v 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm a 6 mm umožňuje širokú škálu dĺžok rezu. Súčasťou balenia je navyše napájací zdroj s káblom dĺžky 2 m a pridružená nabíjacia stanica.

Farba: čierna

Náhľad
Náhľad
Náhľad


Podobné produkty v kategórii strojčeky na vlasy, zastrihávače:

Copyright © 2018 www.dottsolari.sk
Created by IT PROFI Servis s.r.o.